Kes me oleme?

Hortulus OÜ tegeleb alates 1994. aastast aia- ja metsatehnika, väikemootorite ja nende varuosade hulgimüügiga. Erilist tähelepanu oleme pööranud just tööriistade varuosadele ja tarvikutele. Tänaseks esindame Eestis mitmeid erinevaid tööriistatootjaid üle maailma.Meie tooteid leiad ka umbes 100 erineva edasimüüja juurest.

Kui algselt tegelesime põhiliselt ainult metsa ja aiatööriistadega, siis nüüdseks on meie kaubavalikusse lisandunud ka näiteks erinevad väikemootorid, palkmaja ehitajate tööriistad, tarvikud arboristidete ja metsaistutajatele. Meilt leiavad põhilised kuluosad ka harvesterid. Neile pakume nii saekette, jutplaate, veorulle kui laasimisnugasid.

Hoiame laos ka väga vähelevinud juhtplaate ja erimõõdulisi saekette. Samuti võib meilt leida varuosad, mida mujalt enam saada pole. Päris kõiki asju pole me ka e-poodi jõudnud ülesse panna, seega võid alati saata päringu aadressile hortulus@hortulus.ee

E-poest tellitud kaubad jõuavad Sinuni järgmisel päeval pakiautomaati või tuuakse kulleriga soovitud aadressile. Vali e-poest omale sobiv tarneviis ja saad paki juba homme kätte!

Hortulus